flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
10
quantity
Product details
Category
  • SPECIFICATION: Appearance: black (PA), silver white (aluminum); Stroke: 204 mm ; Minimum Inst Size (shrink): 156 mm; Maximum Inst Size: 360 mm; Load: push force: 1500 N pull force: 1500 N.