Mean Well HLG 60W 3A LED Driver HLG-60H-20A Switching Power Supply Converter Transformer with IP65 PFC Function Metal Case Constant Voltage/Current
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
13
quantity
Product details
Category
NEW
  • (Use Requirements) Input Voltage 90 ~ 305VAC / 127 ~ 431VDC. The LED Driver is not dimmable, and is only compatible with dimmer switches!