(6-Pack) Satco S9418 13PAR30/SN/LED/40'/4000K/120V/D 13W PAR30 Short Neck Indoor/Outdoor Dimmable LED 40° Flood lamp (4000K)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
08
quantity
Product details
Category
  • Replaces up to 50W PAR30
  • Life Hours: 25,000
  • Beam Spread: 40 degree
  • Base: Medium E26
  • Dimensiions: L: 3.63" x D: 3.75